Co je u mne nového?

Co je u mne nového?

Aneb souhrn zajímavostí z posledních dní a týdnů

To je tak, když neumíte psát novinky postupně, jak přicházejí. Jednou za čas pak musíte napsat nějakou souhrnou 🙂 . Takže, čím začít? Rozhodla jsem se, že se vámi podělím o svůj výhru. Web: http://www.podporaceskychautoru.cz/; vyhlásil před časem soutěž, které jsem se zúčastnila a byla v ní šance vyhrát knihu některého z českých autorů. A ani nevíte jak jsem ráda, že se mi podařilo vyhrát právě ten titul, o nějž jsem stála za všech nejvíc! Světlo Pulsaru, od Aleše Pitzmose. A dokonce s autorovým věnováním!

[print_gllr id=1505]

Kniha mi udělala obrovskou radost, jen co dočtu tu, kterou mám rozečtenou aktuálně, hned se vrhnu na tuto.

 

Další pro mne velmi důležítá zpráva je, že jsme s Lomeril a Eillen absolvovaly další aldormský sraz, kde jsme vyřešily další zajímé reálie světa, z něhož mi vyšla má prvotina. Sraz se nám povedl a Mardom, nám vše schválila a externě pomohla doplnit i další informace. Aldorma se díky vzájemné spolupráci stává každým dnem rozmanitější a ucelenější. S tím souvisi i několik dárků, které jsem dostala k Vánocům a následně od holek a dcery,které mi udělaly další velikánskou radost.

[print_gllr id=1510]

 

Před pár dny jsem obdržela email od podpory českých autorů, kde mi bylo oznámeno, že si jedna z jejich recenzentek vybrala můj titul k recenzi. Velmi dotyčné slečně děkuji, za její velikou „oběť“ a budu se těšit na výsledek, ať už bude jakýkoliv. Do cca. šesti týdnů mám očekávat recenzi. Jakmile bude sepsána a zveřejněna, okamžitě se o ni s vámi podělím 😉 .

 

Také mi napsali z nakladatelství. Mimo informace, že se jim můj styl psaní líbí, se nechali slyšet, že v lednu by měli zpracovávat první vyúčtování z prodejů e-knih. Jakmile tedy obdržím informace o tom, jak si Nepoznané proroctví vede, opět se podělím s celkovými propočty. Též by se mělo rozhodovat o propagaci vybraných titulů. Ještě stále netuším, jestli se do nich má kniha dostane, ale dělám vše pro to, aby měla naději. Držte mi proto prosím palce.

 

S pozdravem a přáním krásného večera,
Jackie Decker.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

2 reakce na Co je u mne nového?

  1. Ragana říká:

    Tož, ať se ti nadále daří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.