Nepoznané proroctví – Podvečerní telefonát

Nepoznané proroctví – Podvečerní telefonát

Dobrý večer, přeji.

Dnes jsem v podvečerních hodinách absolvovala domluvený telefonát s nakladatelkou ze Skleněného můstku. Dlouze jsme hovořily o budoucnosti a případném tištěném vydávání Nepoznaného proroctví na náklady nakladatelství.

Na jedné straně se mi velmi ulevilo, když jsem zjistila, že se mnou hodlá mluvit pouze o mých knihách, přednostně tedy o té jedné konkrétní. Na druhé straně mě ale mrzelo, že nedošlo na přednes návrhu strategie pro vydávání Aldormy coby série, který jsem si pro tuto příležitost připravila.

Paní zajímalo především, jestli jsem ochotná na textu dále pracovat pro případné sponzorované vydání, kde má odpověď: „Ano.“; byla vlastně jedinou možnou volbou. Výsledek telefonátu je tedy takový, že mi sepíší připomínky k mému textu a bude na mě, abych se je pokusila do rukopisu zpracovat. Následně se na text podívá ještě editor/ka a s ní/m budu řešit další postup. Konečným výsledkem snad bude OPRAVDU DOBRÁ KNIHA.

Dozvěděla jsem se, že mám v knize bravurně zvládnutou psychologii dětských a dospívajících charakterů, ale dojem kazí málo informací o světě. Někdy mají recenzentky zkrátka pravdu 😀. Potěšilo mne však, že to nakladatelka vidí stejně a ještě více, že se má kniha prý líbila i jejímu synovi.

Co z toho vyplívá? Že než dojde na další texty (Střípky příběhů, Donnelské hlasy, Umění odpouštět, Vždy druhý, Draky požehnaná, Panenka z porcelánu, Tulácké srdce, Dračí stezka, Králova konkubína, Dračí bolest a Tajemství minulosti) je potřeba upravit a (pokud vše půjde dobře) i znovu vydat Nepoznané proroctví. Ostatní spoluautorky mají dodat své již kompletní texty, aby se na ně mohli v nakladatelství podívat a zhodnotit je s tím, že se nemusejí bát, pokud texty budou ještě potřebovat nějakou tu úpravu. Že k tomu přihlédnou a na úpravách textů by s nimi rádi spolupracovali.

Což je naprosto báječné!

Sice to tedy vypadá, že knihy nebudou vycházet chronologicky. Ale na druhé straně, šance na to, že vycházet v knižní podobě skutečně budou, není zcela zanedbatelná. Mám dnes opravdu krásný den 🙂 .

Děkuji vám za pozornost a na shledanou (počtenou) zase příště,

Jackie Decker

Doporučené z našeho blogu:

  • Svět mezi řádky – první nezávislá recenze na sborník!Svět mezi řádky – první nezávislá recenze na sborník! Na serveru Svět mezi řádky, na který mne upozornila kamarádka, byla zveřejněna poutavá recenze na Armigerský sborník yaoi povídek a české mangy. Posted in Novinky
  • Co je u mne nového?Co je u mne nového? aneb souhrn zajímavostí z posledních dní a týdnů To je tak, když neumíte psát novinky postupně, jak přicházejí. Jednou za čas pak musíte napsat nějakou souhrnou... Posted in Novinky
  • Knihy dorazily!Knihy dorazily! Dvacet poctivých výtisků doputovalo na můj stůl, abych je podepsala, napsala věnování, zabalila a připravila k odeslání. K tomu dojde zítra. Na stole mi zůstává jen pět zásilek. Posted in Novinky
  • Přechod na WordPressPřechod na WordPress Dobrý den, poslední dobou jsem se čím dál častěji setkávala s webovými projekty fungujícími na wordprresu. Z počátku jsem tomu nevěnovala pozornost, protože jsem předpokládala že se […] Posted in Novinky
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *