Osud

Osud

Jdu po ulici a vidím, jak šestnáctiletý chlapec jede okolo mě na skateboardu po chodníku a aniž by se podíval, jestli jede auto, chystá se přejet silnici. Jmenuje se Pavel a jeho máma, Irma, jde opodál a nese nákup. Je mi jasné, co se stane:

Pavel vjede do silnice a srazí ho auto.

Jeho máma upustí nákup a poběží na místo nehody.

Řidič, jmenuje se Kamil, právě telefonuje z mobilu a nevěnuje se stoprocentně řízení a bude natolik vyplašen, že tělo chlapce potáhne ještě několik desítek metrů pod autem. Pak rychle zabrzdí a bude se snažit vylézt z auta.

Ale řidič, který jede těsně za ním a který nedodržel bezpečnou vzdálenost, narazí do auta, již tak nešťastného Kamila.

Ten ale nebude mít zrovna největší zájem o své auto, ale o to, zda Pavel přežil.

Pavel umře v sanitce na cestě do nemocnice.

Pavlova máma zažaluje Kamila z nebezpečně rychlé jízdy. Ten ale jel správnou rychlostí a jediný jeho prohřešek bude, že právě telefonoval, což zákony přímo nezakazují.

Vyvázne s podmínkou a Pavlova máma se zhroutí. Skončí v psychiatrické léčebně, odkud se jí podaří utéci a její cesta povede přímo za Kamilem.

Ten má svoji rodinu, která si žije téměř idylickým životem.

Irma vrazí do jejich života jako uragán a zanechá za sebou mrtvolu Kamilova syna, který se jmenuje Petr.

Petr pracuje ve výzkumném středisku NASA, kde právě dělá na projektu automatické protiraketové obrany USA. Petr je pro tento projekt klíčový a proto bude projekt pozastaven.

Mezitím vstoupí USA do války s arabskými zeměmi, ale ty se budou bránit a vypustí na USA několik raket hromadného ničení. Protože USA nebudou mít fungující protiraketovou obranu, budou spojené státy zamořeny radiací a několik měst bude srovnáno se zemí…

***

Ale to zatím vím jenom já, OSUD, který si kráčím po ulici a vedle mě jede kluk na skateboardu. Rychlým pohybem ho strhávám na zem, zatímco okolo projíždí telefonující řidič…

Doporučené z našeho blogu:

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Baron Devil

Nic co by se dalo sdělit.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.