Rekonvalescence pokračuje dobře

Dobrý den, přeji.

Stále mám problém na svůj blog přispívat nějak pravidelně a ukládání článků do fronty na vydání mi nějak začalo haprovat, ale to nevadí, nějak si s tím poradíme, doufám.

Před časem, ještě z němocnice, jsem vás informovala o své dopravní nehodě na skútru, kdy mi na mokré vozovce podklouzlo zadní kolo, motorka mi spadla na nohu a rozlámala obě kosti v ní. Při snaze udržet hlavu nad silnicí, jsem si zlomila navíc kost v levém lokti. Protože má zranění byla jednostranná, nemám možnost pohybovat se ani o berlích. Sice už mne propustili z LDNky, ale musím se pohybovat výhradně na vozíku pro vozíčkáře a můj manžel je ke mne nyní upoután kvůli domácímu ošeřování. Koncem srpna mě ale čeká kontrolní RTG, podle kterého se bude odvíjet další průběh léčby.

Co se přibývání obsahu blogu týče, uvědomuji si, že je to poměrně chaotické, díky několikanásobné ztrátě předešlých archivů. Ale stále chci pracovat na jejich obnově a mám v úmyslu vkládat více obsahu. Stejně jako bych chtěla zapracovat na přehlednosti stránek, protože mi přijdou zmatené, ale pravda je taková, že vůbec netuším, jak přehlednost zvýšit. Takže prozatimně se budu snažit alespoň zvýšit svoji aktivitu.

Další takové malé info je, že jsem poslala povídku Lístek přání do soutěže O první brk, kterou vyhlásilo nově vzniklé nakladatelství BRK. A rozepsala povídku se kterou bych se, až ji dopíšu, ráda účastnila buď CKČ nebo Žoldnéřů fantasie. Tak mi držte palce, ať se mi zadaří. Hrobka se před pár lety neumístila vůbec tak dobře jak jsem doufala, proto se hodlám pokusit o něco trochu jiného. Sama jsem zvědavá, jestli bude mít povídka naději v takové konkurenci jaká panuje.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.