Rozepsané série

Doposud nedokončené a rozepsané příběhy.


23

23sci-fi, psychologické, yaoi – průběžný stav: 10 kapitol – Jackie Decker

 • Lennart Becker je osmadvacetiletý doktor pracující na výzkumu mimosmyslových schopností u lidí, sexuálně i psychicky posedlý zkoumaným subjektem číslo 23. Osmnáctiletým emocionálně i psychicky nevyzrálým chlapcem, který od desíti let nepoznal nic jiného ne laboratoře a jeho jediným světlým bodem v temném mučivém světě je právě sám sebou zmatený Len. Je to vztah bez naděje a bez budoucnosti. Bez čehokoliv hlubšího… Jak dlouho může něco takového beztrestně procházet? Opravdu to korporace ponechá bez povšimnutí? A co když se stane něco, po čem bude nutné projekt uzavřít? Jak do toho všeho spadá Lennartův ex-milenec Paull Derrick?

Alchymista
Alchymistafantasydrama, psychologické, yaoi – průběžný stav: prolog + 20 kapitol – Jackie Decker

 • Theodoros se vrací do míst, která mu kdysi bývala domovem a která před lety opustil, aby začal nový život. Ten se mu ale nevyvedl tak úplně dle představ a jediné místo, kam na celém širém světě může jít, nebo si to alespoň myslí, je sídlo rodu Stephanidis, kterému ovšem vládne jeho nevlastní bratr Loukas. Že vykoupení z životních trablů pro Thea nebude zrovna procházka růžovou zahradou, na to si můžete klidně vsadit. Ale ani Loukas není tak docela bez problémů a starostí. Začíná příběh bratrů proti své vůli…

Společná povídkaAquillský kodexfantasy, yaoi – průběžný stav: 5 kapitol – Jackie Decker, Ragana, Tiara

 • Mladý princ Lucius doprovází neochotně svého otce krále Milferisu před radu mágů do jejich sídla. Ke břehům jejich země dorazili cizinci a oni jedou žádat Moudré o radu. Jenže ani jeden z členů výpravy jetště nemá tušení, jak moc se jejich životy touto cestou změní…

Donnelské hlasy

Donnelské hlasy – fantasypsychologické, drama, temné – průběžný stav: prolog + 5 kapitol – Jackie Decker

 • V dávných dobách, kdy ještě Aldorma nebyla samostatným královstvím, ale patřila coby vévodství pod správu krále Tristenolu, se na okraji této krásné zemičky, hluboko v Donnelském (později hraničním) lese, udál příběh. Na hradě Donnelu vládl rod Kristondů, na usedlosti Altervalden působil baron via Alter s rodinou a vesnici Denice spravoval pod jejich pečlivým dohledem zeman Karel Surrey, statkář a hospodář. Lidé zde žili své prosté životy. Pravda šuškaly se různé věci o hraběti, jeho ženě, jeho dětech, temných tajemstvích samotného hradu… Ale nikdo o nich veřejně a nahlas nepromluvil. Nejeden houbař, který se zatoulal příliš blízko hradní žumpě, přísahal, že slyšel hlasy bez těla. Legenda o první hraběnce Leticii, která byla šílená a v té žumpě se nakonec utopila, byla mezi lidmi dost dobrým důvodem nechodit v ta místa často ni blízko. Panovala tam křehká rovnováha nejistoty, neznalosti a ignorace, kterou porušit, by mohlo mít katastrofální následky. Pak se ovšem něco změnilo. Druhá žena Karla Surreyho Koralie zemřela při porodu dcery Collety. Sám zeman svěřil dítě kojné a o pár let později o všechno přišel. Nyní se ze studií vrací jeho syn z prvního manželství na popud dopisu, který nečekaně obdržel. Co všechno jeho příjezd bude znamenat, vědí jen Draci.

Dračí bolest

Dračí bolestfantasypsychologické, drama – průběžný stav: 6 kapitol – Jackie Decker

 • Aldorma již není tou zemí, kterou navštívilo několik dívek z našeho světa. Královská krev upadá. Pravda je utlačována samotným králem. Jen mezi lidem se pravda stále drží, avšak pouze v podobě legendy. Frundor je osamělý a pohár jeho dračí trpělivosti přetéká zoufalstvím. Najde se někdo, kdo dokáže dát modrému drakovi naději?

 


Ilunsko Kurdiská následnická krize

Ilunsko Kurdiská následnická krizefantasypsychologické, drama, yaoi, romantika, yuri – průběžný stav: 11 kapitol – Jackie Decker

 • Ve světě Aquillskho kodexu se před zhruba sto lety od hlavního příběhu odehrál jiný příběh. Jiný asi ve všech ohledech, pravda, přesto stojí za zmínku. Dvě království postihl dobytčí mor. Nehledě na všechny další spory a problémy obou říší je nutné se spojit, aby je hladomor zcela nevymítil a dobytčí mor se nerozšířil dál. Mágové z Aquillosu vyslali svého zástupce, mladého Lucretia, aby pomohl králům, kteří si uvědomovali důležitost spolupráce ale nebyli jí sami schopni, nalézt kompromisní řešení, které budou schopné akceptovat všechny strany. Mohlo by se zdát, že svěřit tak důležitý úkol, někomu s čerstvě ukončeným diplomatickým vzděláním, nebylo úplně moudré, ale mágové nečiní nic bezdůvodně. Lucretiovi ovšem jeho úkol toto vědomí nijak neulehčuje. Naopak už svým prvním společným rozhodnutím mu králové obou říší zkřížili plány. Namísto vyjednavače se z něj stal pozorovatel a čekatel v dramatu mladých kraleviců. Kdo bude budoucím králem a královnou spojeného království Ilune a Kurdis?

JÁ - Člověk.

Já – ČLOVĚKsci-fi, yaoi – průběžný stav: 13 kapitol – Jackie Decker

 • Příběh je vyprávěn v jedné z cel na palubě vězeňské transportní lodi. Je to příběh kadeta Wesleyho Keena, který vyrůstal v propagandistické společnosti Galaktické Aliance, netušil však, že skutečný život a služba jsou úplně jiné, než mu celý život říkali. Čekala ho řada životních rozhodnutí, která jej přivedla tam, kde je nyní. Jak se syn váženého admirála stane zrádcem Aliance?

Osud ve svých rukou.

Osud ve svých rukoufantasy, psychologické, yaoi – průběžný stav: prolog + 3 kapitoly – Jackie DeckerRagana.

V životě každého člověka nastane někdy zlomový okamžik. Takový který vás srazí téměř na samé dno. Pak existují jen dvě možnosti. Buď zatnete zuby vstanete a budete s tím něco dělat, nebo zůstanete dole…


Rudý řetěz

Rudý řetězfanfiction – Průběžný stav: prolog + 9 kapitol – George Zappy

 • Hlavní hrdina příběhu, desetiletý Lucas z městečka Twinleaf, se dozvídá z televize o návratu profesora Rowana do Sinnohu. Vycítí jedinečnou šanci stát se trenérem pokémonů a domluví se se svým kamarádem Nolanem, že zajdou za profesorem do sousedního městečka Sandgem poprosit jej o své první pokémony…

Starwish

Starwishfanfiction, sci-fi, adaptace – průběžný stav: prolog + 11 kapitol – George Zappy

 • V jedné galaxii bojují proti sobě Galaktická federace a Pirátská koalice. Příběh sleduje mladého komandéra Deuce, který se svými přáteli slouží na pirátské Mateřské Lodi. Poslední dobou mají tito piráti velké problémy, ale to ještě netuší, že události, které je teprve čekají, se dotknou celého vesmíru…

Střípky příběhů

Střípky příběhů –  fantasy, detektivka – průběžný stav: 9 kapitol – Jackie Decker

 • Mladý princ Alexander přivedl do Talronu, vesničky Zrádců, kluka jménem Bheirg. Co za události spustí příchod nového obyvatele? Mysleli jste si, že znáte všechna tajemství zdejších lidé? Tento příběh vás přesvědčí, že jste se mílili.

Šerofantasypsychologické, drama, yaoi – průběžný stav: Prolog – Jackie Decker

 • V našem světě existují denní a noční tvorové. Jedni v noci spějí, jiným právě tma poskytuje nejlepší životní podmínky. Mezi nimi se však vyskytují i jiní… Ti kteří nesmějí na slunce, ale je jim zapovězeno i skrývat se temnotách. Jsou prokletí. Přežívají jako parazité ve snaze oddálit Peklo, které jim otevírá brány. Lidé jim říkají „upíři“. Žijí mezi námi nespatřeni. Živí se naší krví v neustálem strachu z mágů, ze sebe samých, ze slunce i ze tmy. Ale co máte dělat, když jste mág, nevíte o tom, ztratíte se ve velkém městě a najednou potkáte upíra?

Tři živly

Tři živlyfanfiction – průběžný stav: 8 kapitol – George Zappy

 • Popisuje výpravu Kimmy, mladé trenérky pokémonů. Kimmy se přistěhovala do městečka Littleroot se svou matkou. Chtěla poznat profesora Birtche ale dříve než jej, potkala jeho syna a stala se svědkyní podivných událostí v nedalekém lese. Kam její cesta povede?

Tulácké srdce

Tulácké srdcefantasy, dobrodružné, yaoi – průběžný stav: úvod a Prolog – Jackie Decker

 • Sáva je jedním z kočovníků. Už na první pohled je však patrné, že není něco v pořádku. Narozdíl od všech těch snědých, černovlasých tuláků, má totiž vlasy čistě blond a oči barvy oblohy. Jeho jediný příbuzný, Gothrand Styler, se přidal k putující rodině, hned po jeho narození, když chlapci zemřela matka. A to je přesně tolik, kolik Sáva ví o své minulosti. Na jedné straně se nedá říct, že by měli zrovna jednoduchý život. Stále v pohybu, cesta bez konce… Na druhé je třeba říct, že jejich život je mnohem prostší a jednodušší než je tomu u jiných lidí. Nejsou tolik svazováni jinými zákony, než těmi svými. Na druhé stzraně porušit tulácké desatero, je pro ně zločin jeden z nejhorších. Čeká je však poznání, které vše změní. Poznání, že před svou minulostí, nikdo neuteče…

Vlastní cestou

Vlastní cestoufanfictionyaoi – průběžný stav: 5 kapitol – Jackie Decker

 • Todoroki x Midoriya
 • Každý z nich už to někde v hloubi srdce tuší, nebo po tom dokonce odmalička touží, ale kráčet životem vlastní cestou není jednoduché….
  Studium na U. A. dál pokračuje. Liga záporáku se skrývá ve stínech. A budoucí hrdinové musí bojovat nejen s padouchy, ale i se svými niterními démony.

Za branami Jericha

Za branami Jerichaakční, sci-fi – průběžný stav: 39 kapitol – Baron Devil

 • Nákladní vesmírná loď Spes se odchýlila ze svého kurzu a nouzově přistála na neznámé planetě. Její kapitán i lidé (převážně vědci a odborníci s hrstkou vojáků), kteří tvořili „náklad“ se musejí pokusit… Přežít? Zjistit co se stalo? Dát o sobě vědět? Vrátit se domů?

 

Komentáře jsou uzavřeny.