Smrtihlav – Kapitola 6

Kapka touhy, hrnec vášně

 

„Řekni, jsem první, kdo vidí, jaká seš krásná malá děvka?“ zazubil se Xue Yang.

„Tr…hni…si…!“ vypravil ze sebe svíjející se WuXian.

A-Yang rozšířil úsměv.

„Cos… mi… to…proved…?“

„Já?“ uchechtl se zlotřilý pacholek a sáhl někam stranou. „Otrávil jsem tě,“ začal a ukázal Wei WuXianovi lahvičku jako od alkoholu. „Spoutal tě…“ Otevřel nádobu, ze které se vylinula omamná štiplavá vůně vlčích máků. „A masíroval tě vonnou mastí…“ Nalil si část obsahu lahvičky do úst a prudce se sklonil nad naběhnutou erekci své oběti. Otevřel rty a než stihla všechna kapalina uniknout do Weiova klína pohltil nástroj jeho touhy až po kořen.

Wei WuXian vykřikl a znovu se prudce zaklonil. Tentokrát se jeho záda prohnula tak silně, že se opíral jen o hlavu a spoutané ruce.

Xue Yang už dávno přemohl dávivý reflex. Pohltit tak průměrný úd až do krku pro něj nebyl žádný problém. Zavřenými rty pak přejížděl nahoru a dolu a roztíral tekutinu v ústech po celé jeho vztyčené délce.

Wei Ying zažíval pocit samovznícení. Veškeré myšlenky opustily vnitřní prostor jeho hlavy a dokázal vnímat už jen spalující žár pohlcující tělo od klína až do nejzazších nervů ve vlasech a konečcích prstů u nohou a rukou.

Kroutil se, sténal, křičel… dokud se Xue Yang konečně nesmiloval a nepřestal se tak zarputile věnovat jeho přecitlivělé chloubě. Vyplivl zbylou tekutinu a radostně si výskl.

„Vidíš? No nejsem já milý mučitel?“

Wei WuXian měl mžitky před očima a ovládnout roztoužený třas bylo zhola nemožné.

„Dokonce jsem nechal tvého Generála duchů, aby si odnesl tu bezcennou věc, které říkáš dítě.“ Xue Yang se nad ním skláněl a hleděl mu zblízka do očí. Jejich nosy se téměř dotýkaly.

„C-co… po mě… chceš…?“ vydechl přerývaně „obávaný“ Patriarcha Yilingu téměř prosebně a Xue Yang se začal smát. Bylo to zábavné. Více než to, bylo to všechno tak dobré a vzrušující… Sám byl již úplně tvrdý a jeho vlastní nedotčený meč se v záhybech šatů hlásil o pozornost. Tu mu však A-Yang zatím odmítal. Namísto toho se sklonil ještě blíž k Wei WuXianovi. Tváří se otřel o jeho a rty mu přilepil k uchu. Olízl ho, zarejdil jazykem v mušličce z chrupavky a kůže a pak vydechl na citlivé místo: „Chci, aby sis mě vzal tak tvrdě, že ze mě vyšukáš duši…“

Wei Ying se otřásl. Strachem? Vzrušením? Odporem? – To nevěděl ani on sám.

„Chci, abys mi natrhnul prdem a naplnil mi všechny otvory až po okraj,“ šeptal roztouženým hlasem delikvent. Prohnul pánev níž a otřel se svou tvrdostí o prosakující dárek mezi Velmistrovýma nohama.

Wei WuXian znovu vykřikl, když se A-Yangovy špičáky zabořily do jeho ušního lalůčku. Všechny svaly se v něm napnuly a intuitivně vyšel vstříc dráždění v jižních partiích.

Xue Yang slízl další krev a jazykem mu ji rozetřel po tvářích až k očím, které naslinil a olízl též.

Wei Ying už byl zoufalý. Dýchal a mrkal a snažil se vyprostit ze svých pout, jenže tělo ho už dávno přestalo poslouchat. Namísto toho reagovalo přehnaně citlivě na každý podnět toho zvráceného ubožáka!

Xue Yang se oproti tomu pobaveně křenil. Znovu si loknul z láhve a plivnul Wei WuXianovi do otevřených úst až se zakuckal.

Je čas!, pomyslel si. Postavil se, vytáhl z rukávu bonbón připomínající protijed, proti látce, kterou svými ústy tak účastně vpravoval na a do těla svého zajatce, a po krátkém cucání hořké látky ho spolknul.

Sundal si opasek a stáhl kalhoty. Nic víc teď nepotřeboval. Věděl, že droga, která má odbourat všechny Weiovy zábrany začne účinkovat za pár okamžiků. A také, že tato substance odhaluje nejtemnější a nejschovanější touhy svých majitelů. Čím zvrácenější a tvrdší jsou zkušenosti těch, kteří ji požijí, tím agresivnější jsou pak jejich projevy.

Z jednoho váčku vytáhl malý bič a šlehl jít démonického kultivátora přes třísla.

Wei Ying zařval bolestí.

Xue Yang udeřil znovu. WuXianovy výkřiky, zněly sklepením jako poplašné zvony Lanlingu. Rajská hudba pro A-Yangovy uši.

Bledá kůže pod ranami růžověla, červenala až se nakonec z ranek vyřinula i čerstvá teplá krev.

To už byl Patriarcha Yilingu málem v delíriu. Mladý delikvent se nepřestával zubit. Odložil bičík a přistoupil k novému stupni mučení. Usedl na něho.

Droga, kterou prve použil ústy, měla do značné míry konzistenci oleje. Nepotřeboval více mastnoty. A fakt, že nebyl dosud otevřený, pro něho byla spíš výhoda. Za prvé to znamenalo více stimulace pro nebohého Wei Yinga, za druhé, a to bylo mnohem důležitější,  Xue Yang měl bolest rád!

Hoch začal pomalu tlačit otvorem proti vztyčenému mužství. Hryzal vlastní rty. Rozdíral dřívější strupy. Svými dlouhými ostrými nehty zarýval do kůže oběti pod vystouplými žebry. Bolest a touha spolu tvořily omamný prožitek, po kterém bažil už tak dlouho…

Wei WuXian už dávno nedokázal myslet. Bičování ho zprvu vytrhlo z vášnivého opojení ale jen proto, aby ho svou intenzívností málem připravilo o rozum. Následná chvíle klidu netrvala dost dlouho, aby se stačil nějakým způsobem vrátit k sobě. To další co ucítil, byl nátlak na jeho nejcitlivější partie. Nerozuměl tomu, ale když se následně špičkou vnořil do možná až příliš těsného otvoru, vyhekl jako jelen v říji.

Otevřel oči, ústa dokořán. Xue Yangovi se pohled na ně tak zamlouval, že mu do nich vstrčil všechny čtyři prsty, které mu zůstaly na levé ruce. S potěšením sledoval, jak je Wei WuXian sliní, olizuje a nasává, jako dítě prso své matky.

Ve slabinách mu zacukalo. Nepřestával se pohybovat. Otevřel se dost na to, aby se nabodl na kůl svého válečného oře zase o kousek hlouběji.

Wei WuXian slintal jako smyslů zbavený. Oči mu slzely. Dávno už byl za hranicí únosného vzrušení. Kdyby neměl přirození pevně obvázané, stačil by se udělat možná už několikrát. To ovšem A-Yang nemohl dovolit. Stejně jako nechtěl umožnit úlevu sám sobě dokud, nebude jeho mazlíček připraven.

Sledoval, jak se oči Patriarchy Yilingu stávají zastřenějšími. S každým dalším Xue Yangovým posunem níž se z jeho pohledu vytrácely další a další kousky lidskosti, až zůstaly jen zvířecí pudy, které toužil probudit.

Droga účinkovala perfektně.

Jak na něm seděl, zabořil se na jeden dlouhý bolestný zátah hýžděmi až na kůži. Před očima se mu mihotaly tisíce hvězd, ale nevyvrcholil. Mínil se krátce odmlčet, aby nabral dech, ale zvířecí podstata Wei WuXiana hnána nejnižšími pudy se začala pohybovat místo něj. Xue Yang se unaveně usmíval. Kurva, chlape, já tě žeru!

Jakoby chtěl myšlenkám dát reálný rozměr, sklonil se k jeho hrudi a zakousl mu do prsního svalu.

Wei Ying zavrčel. Vskutku jako zvíře…, pomyslel si Xue Yang. Je čas tě pustit z klece.

Natáhl se pro tyč, která mu věznila nohy. Okovy zachrastily a tyč zařinčela upuštěná na podlahu.

Zrovna, když se Xue Yang chystal uvolnit i Weiovy ruce, všiml si, že jeho oči zastřela nejen droga, ale že ztratily svou přirozenou barvu a staly se pouze černými. Bez bělma, bez duhovek… A energie zášti, kterou doposud držel pevně ve svém nitru, se se ztrátou jeho zábran začala vylévat z jeho těla ven!

Doporučené z našeho blogu:

  • Smrtihlav – Kapitola 8 – EpilogSmrtihlav – Kapitola 8 – Epilog No a tohle už je jen takové malé zakončení. Malá tečka na závěr tohoto krátkého erotického příběhu. Doufám že se Danny i vám všem líbil... Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 7Smrtihlav – Kapitola 7 Drsné hrátky ve sklepení pokračují, role se obracejí! Aneb, když lovec padne do vlastní pasti. Ne, že by měl Xue Yang něco proti 😀 Je to předposlední díl, nebojte se. Příště už jen […] Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 5Smrtihlav – Kapitola 5 Wei WuXian pronásledoval Xue Yanga až k jeho skrýši. Kdo je ale v tomto případě kořist, a kdo lovec? To se ukáže stejně jako náš delikvent... Tak jo... Pátá kapitola z osmi. Teď už to […] Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 4Smrtihlav – Kapitola 4 Tak tu máme konfrontaci Patriarchy Yilingu a jeho největšího "malého" stoupence. Ty akční scény mi moc nejdou, tak prosím omluvte moji nepříliš dokonalou snahu :). A také se omlouvám za […] Posted in Novinky, Smrtihlav
Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.