Smrtihlav – Kapitola 7

Zvrácený démon a temné zvíře

 

Xue Yang rozšířil krvavý úsměv. Bylo to ještě lepší, než čekal. Jediným táhlým pohybem odhodil druhou tyč a osvobodil Weiovy ruce z pout.

Wei WuXian se prudce posadil, chytil Xue Yanga za pas a dlouhé vlasy a prudce si ho narazil zpět do klína. S mohutným vzdychem mu roztrhl šaty a zakousl se do klíčení kosti.

Xue Yang zvrátil hlavu na záda a sám zajel rukama pod hábit, který na Wei WuXianovi visel jen díky rukávům.

Zvíře, kterým teď démonický kultivátor byl, zběsile přiráželo do A-Yangových útrob v nezdolné touze po uvolnění v každém pohybu, výdechu, škrábnutí i kousanci, který mu věnoval.

Chvíli trvalo, než si Xue Yang uvědomil, že zapomněl rozvázat mašličku, na které si dal tolik záležet. Sice chtěl být rozervaný, ale také chtěl být naplněný! Tohle bylo nepřípustné…

Chtěl se dolů natáhnout, ale když se jednou rukou uvolnil a zamžoural po místnosti, uvědomil si, že jeden liánovitý úponek černé energie právě drží zmíněnou rudou stuhu ve výšce jeho očí, jakoby mu ji chtěl ukázat, zatímco tělo duchova pána se uvnitř něj právě rozlévalo.

Xue Yang měl oči navrch hlavy. Nestačil si však vychutnat tepající pocit uvnitř, protože než se nadál energie zášti do něj vstoupila ústy prudce a tvrdě. Hladový úponek se stužkou se mu táhl jícnem až do žaludku a nějaké další mu roztáhly ruce.

S očima převrácenýma do sebe vnímal, jak se ho zvrácená záhrobní síla dotýká, snad úplně všude. Měl ji v ústech, uších, nose, ve štěrbině penisu, roztahovala mu půlky…

Pak si náhle uvědomil, že z něj Wei Wuxian vystoupil. Hrubě jím manipuloval na kolena. Nehty zaryl podél páteře, až Xue Yangovy vhrkly slzy do očí.

Úponek opustil chlapcův chřtán jen proto, aby se rozdělil na několik menších a vrazil zase zpátky do jeho úst, kde se všechna tenká chapadla pustila do nahánění jeho jazyka, dráždění dásní a vysávání slin.

Sama intenzita zádušního polibku by stačila k tomu, aby vytryskl v horkém proudu, ale ten nejtenčí šlahounek byl stále v jeho štěrbině a do toho do něj zezadu agresivně bušil ve snaze rozmašírovat mu střeva momentálně neukojitelný Wei WuXian.

Horké semeno se rozlilo uvnitř něj a jeho vlastní uvolnění vysála a pohltila sžíravá energie.

Dva další černí hadi zatahali za jeho růžové bradavky a přisály se na ně.

Xue Yang pištěl ve vysokých oktávách obzvlášť nedůstojné melodie, protože chapadla v ústech mu byla i roubíkem.

Wei WuXian, jakoby se nedal zastavit. Znovu se v něm rozpohyboval, tvrdý jako kámen. Ani na vteřinu z jeho těla nevystoupil, nehty a kostnaté prsty zaryl do jeho hýždí. Škrábal a okusoval jeho bedra a lopatky.

Když se Xue Yang znovu rozpustil v návalu dalšího orgasmu a utáhl se kolem Wei WuXianovy erekce, jeho tělem se rozlilo nové teplo. Tentokrát o to větší, že mu energie zášti vrátila vše, co z něho tak důkladně odsála, tentokrát do úst. Xue Yangovy tak nezbylo než polykat vlastní dvojitou nadílku, zatímco byl na druhé straně stále znovu a znovu plněn.

Na jedné straně se dík tomu ocitl úplně v řiti, na druhé v paláci nefritového císaře… Než si uvědomil, co se s ním děje, klečel před klečícím Wei WuXianem, který do něj stále znovu a znovu bodal svým mečem a zády se opíral o jeho holou rozpálenou hruď.

Úponky zášti se pohybovaly přesně tolik, aby zvyšovaly jeho prožitky, i bez drog. Sex, pot, krev a hřbitovní vůně se mísily v jeho nozdrách, pokaždé, když z jejich hlubin na chvíli vystoupil černý opar.

Potom ležel na zádech docela nahý na studeném kameni. Wei WuXian nad ním klečel a přirážel mu do úst tvrdě a hluboko. Xue Yang přitom bezděčně pohyboval pánví a přirážel do stažené temnoty kolem jeho vlastní erekce, přičemž se mu další temná energie otírala zevnitř o citlivé místo.

Naposledy pak visel celý roztažený ve vzduchu. Veškerý odpor byl marný, to věděl od začátku. V uších mu rezonovalo bušení srdce, hučení rozkoše, a stovky hlasů uvolněných duchů, kteří si s ním užívali stejně jako jejich pán.

Viděl rozmazaně a tak se o to v určitou chvíli prostě přestal snažit. Nechal je, ať si s jeho tělem dělají, co chtějí, a vznášel se na vlnách bolestné rozkoše. Kdyby měl takhle zemřít, skonal by jako nejšťastnější kultivující na světě.

Jenže to se mu zjevně poštěstit nemělo.

Když znovu spolykal všechno, co mu odporná energie nadělila z uvolnění jich obou, Wei WuXian se sesunul na podlahu. Duchové ještě chvíli drželi Xue Yanga ve vzduchu, ale pak se přestali snažit a nechali ho tvrdě dopadnout. Dutá rána se ve sklepení nesla neúměrně hlasitě…

 

Xue Yang se nehýbal. Oči měl zvrácené pod víčka, že mu bylo vidět jen bělmo. Tedy bylo by, kdyby dolů pronikalo více světla. Jeho mysl odplula do ztracena v absolutním tělesném i duševním vysílení.

I Wei Ying se cítil vyčerpaný. Matně si uvědomoval, že je nahý. Nejspíš nějak zneškodnil Xue Yanga, protože ten se vedle něho teď válel na podlaze. Na to, že vypustil tolik sžíravé energie, si ale nevzpomínal.

Všude byla větší tma, než si pamatoval. Zřejmě během boje zhasli svíčky. On sám byl však tak vyčerpaný, že na nějaké talismany mohl rovnou zapomenout. Šátral po podlaze, pokoušel se najít Chenqing, ale marně.

Neohrabaně nahmatal zavřený kalíšek, lahvičky, nepoužitelné cáry oblečení… To co hledal, však zůstávalo mimo jeho dosah.

Bolelo ho celé tělo. Krev měl rozmazanou snad úplně všude. Měl pocit, že takhle špinavý nebyl, ani když jako dítě žil na ulici. Nebyl si jistý, kde se vzal ten pocit.

„Špinavý? Nejsi špinavý!“ promluvil k němu nelidský mrtvý hlas.

„To ON je špinavý!“ potvrdil jiný.

„Wei WuXiane! Udělali jsme, jak jsme slíbili,“ přisadil si další duch.

„Zničili jsme ho!“

„A můžeme ho zničit ještě víc…“

„Uříznem mu koule a narveme mu je do žaludku, jako tvojí rudou stuhu!“

„Stáhneme z něj kůži zaživa, jako to dělal těm, které jsi našel.“

„Uvaříme si čaj z jeho uší…“

„Vyřízneme mu jazyk a vydloubneme oči…“

Wei WuXian zbledl. Hlava ho třeštila a svět se s ním začal točit. Nevěděl, co cítí, nebo jestli vůbec něco. Nevěděl, co se právě událo, a neměl ponětí, jak se s tím vypořádat. Nejasně si uvědomoval, že by měl polapit duchy a uklidnit se, jenže… Hruď se mu vzdouvala v nepravidelném rytmu. Jeho tělo hořelo a třáslo se zimou zároveň. Mysl měl plnou obrazů dvou nahých mužských těl…

A pak ucítil bodnutí vzadu v týle a znovu se odporoučel do hluboké tmy…!

Doporučené z našeho blogu:

  • Smrtihlav – Kapitola 8 – EpilogSmrtihlav – Kapitola 8 – Epilog No a tohle už je jen takové malé zakončení. Malá tečka na závěr tohoto krátkého erotického příběhu. Doufám že se Danny i vám všem líbil... Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 6Smrtihlav – Kapitola 6 Co k tomu říct? Snad jen, že si Xue Yang svou starovou roli mučitele užívá 😀 😀 😀 A netřeba se bát, on si to Wei WuXian "užije" také. Svým způsobem... Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 5Smrtihlav – Kapitola 5 Wei WuXian pronásledoval Xue Yanga až k jeho skrýši. Kdo je ale v tomto případě kořist, a kdo lovec? To se ukáže stejně jako náš delikvent... Tak jo... Pátá kapitola z osmi. Teď už to […] Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 4Smrtihlav – Kapitola 4 Tak tu máme konfrontaci Patriarchy Yilingu a jeho největšího "malého" stoupence. Ty akční scény mi moc nejdou, tak prosím omluvte moji nepříliš dokonalou snahu :). A také se omlouvám za […] Posted in Novinky, Smrtihlav
Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.