Já a cosplay, aneb chystám se na AF 2020, uhodnete za co?

Já a cosplay, aneb chystám se na AF 2020, uhodnete za co?

Jak už někteří z vás vědí, již několikrát jsem navštívila Animefest. Konkrétně třikrát a to v letech 2017, 2018 a 2019. I letos se tam chystám, přičemž původní myšlenka byla oprášit staré kostýmy. Tedy vylepšeného L-elfa Karlsteina z Kakumeiki Valvrave a jeho školní uniformu Sakimorské akademie z první série anime, popřípadě Leonharda von Glanzreicha z Oushitsu Kyoushi Haine, případně zase něco z našeho RP steampunkového světa Císařství Alemania, ať už bych si vybrala Mattea, nebo Alexandra jako loni.

Ale…! (A to prosím s opravdu velkým A.)

Ježíšek mi na Štědrý den obdařil novým (mým prvním) elektrickým šicím strojem. A tak jsem si řekla, že bych si mohla zkusit vyrobit nějaký nový cosplay. Koupila jsem si látku, naměřila míry, vymyslela jak by to mělo jít a pustila se do šití. Kostým je tří vrstvý a já mám zatím jen spodní prádlo dotyčné postavy. Ale i tak, uhodnete za koho bych ráda šla, pokud se mi jej podaří došít?

První, kdo uhodne správně a zanechá spolu s odpovědí v komentáři i svůj email, obdrží e-knihu Nepoznané proroctví zdarma.

NÁPOVĚDA: Postava je z anime Black Clover.

PS: Pokud to letos došít nestihnu, přichystám si cosplay na příští rok 😉

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.