Jeden den Hermiony Grangerové – Kapitola 9

9

Kathlin se chytila za hlavu, zavřela oči a promnula spánky. Chtěla se teď soustředit jen na Hermionu. Pokud jí někdo mohl nějak poradit, byla to ona.

„Nerozumím tomu. Ty tvrdíš, že se profesor Snape celou dobu snažil Harryho chránit před profesorem Qurillem? Že náš učitel Obrany proti černé magii, má pod turbanem schovaného Ty víš koho? Že je to on, kdo zabíjí jednorožce a že se dneska v noci pokusí proniknout kolem Chloupka a už ví i jak na to?“ Kathlin v duchu přitakávala.

„Ale to je strašné…“ vyhrkla Hermiona zděšená takovým poznáním. Kathlin mohla opět jen souhlasit.

„Co budeme dělat? Musíme to říct Brumbálovi!“ Jenže tady měla Kat pro Hermionu zlou zprávu.

„Brumbál už tu není… dostal spěšnou sovu z ministerstva za chvíli to Ron a Harry taky poznají, až jim to řekne McGonagallová.“

Hermiona se zamyslela.

„Dobře,“ řekla mladá čarodějka nakonec. „Musíš to klukům říct. Všechno, co jsi ukázala mně, musíš jim to říct!“

„Nebudou mi věřit,“ opáčila Kathlin.

„Tak nech mě, ať jim to vysvětlím,“ navrhla Hermiona.

„A proč mi věříš ty? Já to četla v knížce, ale podle toho byste ani jeden neměli existovat!“ Vzpírala se Kathlin celou svou osobností uzavřenou v cizím těle.

„No… Asi právě proto,“ odmlčela se Hermiona. „Ty jsi to četla. Pamatuješ si to tak. Víš ale o nás i spoustu jiných věcí. Znáš nás. Znáš Bradavice. Na mudlovskou holku toho víš hodně. Třeba je to možné…“ To byla přesně ta Hermiona, jakou Kathlin znala z knížek.

„Musíme jít za Brumbálem.“ Vytrhl ji z myšlenek Harryho hlas. Chlapec s jizvou na čele sice dál mluvil, ale ji už slova nezajímala. Potřebovala spíš, aby zmlkl. A to ještě vůbec nevěděla, jak jim o tom má povědět.

Zatímco Harry rozvíjel své teorie o Brumbálovi a tom, jak řediteli vše vysvětlí, postupovali společně všichni “tři“ zpět k hradu.

Sotva vešli dovnitř a zastavili se ve vstupní síni s obřími přesýpacími hodinami čtyř barev, oslovil je přísný, ženský hlas:

„Co vy tři děláte tady uvnitř?“ Byla to vysoká žena s šedými vlasy sepjatými do pevného uzlu vzadu na hlavě.

„Profesorka McGonagallová.“ Konstatovaly Kathlin a Hermiona společně.

„Chceme mluvit s profesorem Brumbálem,“ vyhrkl Harry zcela nečekaně. Kathlin se po něm káravé ohlédla, ale už bylo pozdě.

Doporučené z našeho blogu:

  • Smrtihlav – Kapitola 8 – EpilogSmrtihlav – Kapitola 8 – Epilog No a tohle už je jen takové malé zakončení. Malá tečka na závěr tohoto krátkého erotického příběhu. Doufám že se Danny i vám všem líbil... Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 7Smrtihlav – Kapitola 7 Drsné hrátky ve sklepení pokračují, role se obracejí! Aneb, když lovec padne do vlastní pasti. Ne, že by měl Xue Yang něco proti 😀 Je to předposlední díl, nebojte se. Příště už jen […] Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 6Smrtihlav – Kapitola 6 Co k tomu říct? Snad jen, že si Xue Yang svou starovou roli mučitele užívá 😀 😀 😀 A netřeba se bát, on si to Wei WuXian "užije" také. Svým způsobem... Posted in Novinky, Smrtihlav
  • Smrtihlav – Kapitola 5Smrtihlav – Kapitola 5 Wei WuXian pronásledoval Xue Yanga až k jeho skrýši. Kdo je ale v tomto případě kořist, a kdo lovec? To se ukáže stejně jako náš delikvent... Tak jo... Pátá kapitola z osmi. Teď už to […] Posted in Novinky, Smrtihlav
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.