Nejnovější zprávy o Nepoznaném proroctví

Díky Lomeril (a blíže nespecifikované dávce alkoholu v krvi), jsem se před skoro dvěma týdny odhlodlala zaslat druhou část revizí Nepoznaného proroctví do nakladatelství, aby věděli, že na projektu stále pracuji. Při té příležitosti jsem jim také připomněla asi rok starou dohodu o tom, že mi pošlou výtisky Nepoznaného proroctví, které se nepodařilo prodat knihovnám.

Dnes mi kvůli tomu volali dokonce do práce, aby se ujistili, že má adresa je stále stejná a přislíbili, že výtisky obratem skutečně zašlou. Což znamená, že konečně budu moci vyřídit doposud nevyřízené pohledávky.

Udělalo mi to takovou radost, že jsem se odpoledne opět pustila do korektur, aby mohlo NP jednou skutečně vyjít i v papírové formě.

S korekturami to vypadá tak, že jsem aktuálně završila zbrusu novou kapitolu zařazenou na druhé místo třetí části knihy a pouštím se do kapitoly č. 3. S hrůzou koukám na dosud nevyřízené požadavky nakldatelství a poznámky, z různých srazů co je třeba do třetí části zakomponovat (včetně přidání děje) a opravdu se necítím připravená to dokončit.

Nehodlám to ale vzdát a určitě budu nadále ve své snaze pokračovat.

Děkuji za podporu všem z vás, kterým za to stále ještě stojím,
Jacki Decker.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.