Novinky ze světa Nepoznaného proroctví

Dobrý den,

hlásím se vám po delší době s novinkami ze světa mého prvního e-booku.

  • Na stránkách Aldormy jsem vydala (s Eilleninou pomocí) další tři krátké informační články o hlavních postavách svého příběhu. Přesněji zatím dva, třetí vyjde za dva dny. Prozatím se tedy jedná o Anatolu HalimovouCaointiorn, které se přidaly k už vydaným článkům o Arthuru Elatovi a Frederiku Dougsovi. Fredova sestra Lucie dostane svůj prostor 31. 10. 2018.
  • Nakladatelství Skleněný můstek si vyžádalo předběžný termín dokončení nových revizí Nepoznaného proroctví a já udala léto 2019. Tedy možná už příští rok se můžete těšit na oficiální, opravdové knižní vydání! Možná až v roce 2020 protože text půjde ještě k jejich redaktorce, která jistě bude mít spousty výhrad, nemluvě o grafické stránce knihy, kterou bude třeba vyřešit, ale… Už se to blíží!
  • V nakladatelství mi také řekli, že knihy, které byly povinně nabídnuty knihovnám k odkoupení, odkoupeny nebyly. Dva výtisky si vyžádalo nakladatelství pro své účely v čemž jim nemám důvod bránit, ale prozatím poslední tři výtisky z limitované edice Nepoznaného proroctví, by mi měly v brzké době dorazit domů poštou. To znamená že všechny tři objednávky, které se před rokem nepodařilo uspokojit, mohou být kladně vyřízeny. Pokud samozřejmě, ještě existuje zájem ze strany objednávajících, což si brzy ověřím emailem.
  • Pokud vás zajímá stav revizí, nacházím se stále v druhé části knihy. Dostala jsem se do fáze, kdy je potřeba jinak strukturovat děj, a připsat zbrusu nové kapitoly! Navíc jsem narazila, světe div se, na LOGICKÉ nedostatky v ději. Mám chuť si utrhnout hlavu, jak jsem mohla něco takového přehlédnout? 😀

Závěr tedy je, že na tištěném vydání od nakladatelství se stále pracuje, děj knihy pak bude mnohem rozmanitější, i když základní myšlenka zůstane stejná, brzy budu moci uspokojit

zájemce o knihu, kteří prve přišli zkrátka, a můžete si přečíst informace o dalších postavách 😉 .

Děkuji za pozornost,
naviděnou zase příště,
Jackie Decker.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.