O Stříbřitělesklý halmochron

O Stříbřitělesklý halmochron

Letos v březnu jsem avizovala, že se účastním dvou literárních soutěží. Jednou z nich byla SOUTĚŽ FESTIVALU LITERÁRNÍ VYSOČINA 2017, k jejímuž vyhodnocení došlo již v květnu. Nejen, že se má báseň Pouta neumístila na prvních třech pozicích, ale pořadatelé zapomněli i na to, že jsem se soutěže vůbec účastnila, neboť jsem nebyla uvedena v seznamu účinkujících. A nebo možná byla jen má báseň tak hrozná, že jsem si nezasloužila ono čestné uznání, pod nímž byl zveřejněn zbytek účastníků 😀 http://www.literarnivysocina.com/2017/05/14/vitezove-souteze-2017/

Druhou letošní literární soutěží, do které jsem přihlásila svou práci, byl 28. ročník soutěže O Stříbřitělesklý halmochron. Soutěž sci-fi povídek, kam jsem posílala svou povídku Ve tři ráno. Opět jsem se neumístila na vedoucích příčkách, ale tentokrát pořadatelé alespoň zaznamenali, že jsem se zúčastnila. Obdržela jsem čestné uznání za účast a kompletní sborník soutěžních povídek v elektronické podobě.

Sice jsem nevyhrála, ale může mne těšit, že jsem neskončila poslední. Má povídka se umístila na 18. místě ze soutěžních 26 povídek. Děkuji.

Čestné uznání

Čestné uznání za účast v literární soutěži O Stříbřitělesklý halmochron.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.