Oznámení o nehodě

Oznámení o nehodě

Dobré dopoledne,

někteří z vás už to možná zaregistrovali, ale opět jsem se odmlčela. A to jak zde na blogu, tak na twitchi a youtube, kde jsem měla od posledně vydat už minimálně další dvě čtené kapitoly svého Nepoznaného proroctví. Stala se mi však taková nemilá věc! Konkrétně havárie na skútru…

O mé nehodě informoval dokonce server: krimi.plzen.cz. Tak tedy, ta žena s mačetou (konkrétně se jednalo o meč kopis) jsem já. Vracela jsem se právě domů z tréninku historického šermu se skupinou Viva Gladius, když mi na mokré vozovce ustřelilo při brždění zadní kolo a motocykl mi spadl na nohu.

Od osudného dne, 11. 7. 2020, ležím doposud v nemocnici v Plzni na Borech, kde jsem absolvovala dvě operace. Konkrétně levého bérce a levého lokte. Jistě chápete že nebylo příliš možné abych o své nehodě informovala dříve, proto tak činím, alespoň zpětně. Obě operace se vydařily a nyní mne čeká rekonvalescence.

Kdy budu z nemocnice propuštěna do domácího ošetřování, vám napíšu, jakmile sama budu znát datum a podaří se mi znovu získat dost sil, abych si zapnula notebook.

Děkuji za pochopení,
Jackie Decker.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.