Poštovní překvapení, aneb nečekané dárky k narozeninám.

Poštovní překvapení, aneb nečekané dárky k narozeninám.

Stalo se vám někdy, že dorazil balíček, který jste nečekali? Normálně o tom třeba víte, objednáte si něco z internetu a druhý den stepujete u vrátek a čekáte, když konečně pošťačka zazvoní.

Ale co když nic nečekáte, pošťačka zazvoní a vyžádá si váš podpis? Chápu, že každý není jako já, aby hned začal panikařit a předpokládat to nejhorší. Exekutor? Předvolání na policii za něco co ani nevím že jsem spáchala? Sociálka? Bomba od někoho, koho jsem naštvala? Ale když ne tohle, co očekáváte vy?

Věděla jsem od Danny, že mi objednala nějaký narozeninový dárek. „Jen taková maličkost,“ říkala mi. Nejdříve že to ještě nepřišlo. Pak že čeká ještě na něco. A potom ticho po pěšině. Mé oblíbené… Říkala jsem si: „Tak mi to třeba předá až se uvidíme.“ Koneckonců plánované setkání se má uskutečnit v dubnu. Nehledě na to, že bychom se měly potkat i na AF… To poslední co bych očekávala bylo, že by se „zbláznila“ a poslala mi dárky poštou!

Ale i tak za ně ve výsledku musím moc poděkovat, protože mi udělaly opravdovou radost!

No nejsou božské?

Ty steampunkové hodinky s dračím motivem, opravdu fungují a to pero je pravé, nasávající inkoust. Mám lepší pero, než ukradl bývalý prezident Klaus :D.

Přiznávám, že se tu jen chlubím, protože jsem úřekvapená a v šoku a potřebuji se o svou radost podělit. Nikdy mě nenapadlo, že by mohla vymyslet něco takového. Zvlášť když si vezmu jak drahé to muselo být…

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.