Pravidla 29. ročníku literární soutěže O Stříbřitělesklý halmochron

O Stříbřitělesklý halmochron

Díky účasti v letošním 28. ročníku soutěže, mi pořadatelé zaslali pravidla pro následující, tedy 29. ročník. Co z toho vyplívá? Že takovou výzvu nemohu odmítnout a pokusím se opět něco sepsat (pokud inspirace dovolí). Jestli jste milovníci sci-fi a fascinuje vás cestování v čase, je toto soutěž právě pro vás. Ať už abyste se rovněž zúčastnili s nějakou svou povedenou prací, nebo abyste si soutěžní díla přečetli ve sborníku, který každoročně vychází.

Halmochron 2018 – leták

Já to rozhodně zkusím 😉 .

Takže pokud chcete být mými rivali v soutěži, přeji vám hodně štěstí a totéž prosím přejte i vy mně.

Jackie.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

6 reakcí na Pravidla 29. ročníku literární soutěže O Stříbřitělesklý halmochron

  1. Dana říká:

    To je od vás hezké, ale i já vím, co znamená sci-fi a je potřeba osvětlit čtenáři, jak se tam dostal… takže tahle povídka zůstane povídkou věnovanou JD

  2. Dana říká:

    Nemám stříbrnou zbroj a neoplývám výpočty hyper skoků ani nejsem Dr.Who. Přesto si tě dovoluju vyzvat na souboj a tím tě připravit o rozepsanou povídku pro TEBE. Není to typické cestování v čase. Neodpustím si křehký vztah mezi piloty japonských stíhaček za druhé světové války Micubiši A6M (pro neznalce „Zera“) a skok bermudským trojúhelníkem (to sem si teď vymyslela) do jiné doby. To se ale za cestování v čase počítá, ne? 😀 muhaha …. teš se, rivale!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.