Přechod na WordPress

Dobrý den,

poslední dobou jsem se čím dál častěji setkávala s webovými projekty fungujícími na wordprresu. Z počátku jsem tomu nevěnovala pozornost, protože jsem předpokládala že se jedná o placený redakční systém určený pro velké weby. Ovšem později, když jsme s kamarádkami z Aldormy začaly uvažovat, že bychom potřebovaly profesionální stránky, jsem o tomto redakčním systému začala uvažovat.

Měla jsem pozitivní zkušenosti z Armigeru, kde jsem pochytila, alespoň základy a Haar mi velkoryse poskytla doménu, kde jsem si mohla vyzkoušet zacházení s tvorbou webu pod ním. Brzy jsem však dospěla k závěru, že jsem dosáhla svého maxima. Nedařilo se mi upravit šablonu vyhovující v klíčové věci, jak bych potřebovala. Myslela jsem, že kdybych měla přístup k ftp a souborům, pochopila bych více, ale ukázalo se, že jsem byla velice naivní.

Nainstalovala jsem wordpress na svou doménu a zkouším si s tím hrát zde. Podařilo se mi najít i zajímavou šablonu, tak zkouším možnosti, které mi nabízí. Při troše štěstí, updatuji systém já i naše Aldorma…

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

2 reakce na Přechod na WordPress

  1. Haar Rheus říká:

    Jsem Ti říkala, že se máš zeptat. Až budu mít po zkouškách, podívám se Ti na to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.