Rekapitulace měsíce března

Rekapitulace měsíce března

Vítám vás u přehledu za měsíc březen. Kdo by to byl řekl, že měsíc mého narození bude tak nabytý událostmi? Nouzový stav, šířící se pandemie nového typu koronaviru. Uzavření hranic, karanténa… Sama jsem do toho vkročila s chřipkou a kvůli práci při níž se setkáváme s cizinci, jsem prošla testováním – NEGATIVNĚ. Byla to skutečně jen chřipka.

Nějaký čas jsme si to v rodině předávali, ale nakonec jsme se plně uzdravili. Jenže nám zavřeli školy. Moje starší dcerka je v deváté třídě! Čeká na odpověď ze škol, kam posílala přihlášky. Ozývají se hlasy, že možná budou někteří studenti muset opakovat… Mladší dcerka dostává úkoly ze školy, ale zvládat všechna ta procvičování je v domácích podmínkách hororovější než TO, od Stephena Kinga.

Pravda je taková, že jsem věnovala obrovské úsilí psaní. Ale zároveň jsem většinu času prostě musela obětovat uzdravení, dětem a celkově rodině. Být zavření, je pro teenagerky příšerné, i když je ta starší takový začínající otaku, má kamarádky a obě jsou zvyklé trávit celé dny venku. Nyní nemohou…

A já to nezvládám. Nezvládám být dobrou učitelkou a zároveň pracující matkou a autorkou…

Takže ano, napsala jsem za březen 12 985 slov. Ale to jen díky tomu, že jsem byla víc jak 14 dní doma kvůli té chřipce, abych nenakazila nikoho jiného.

Jenže teď už chodím do práce a ocitám se na pokraji psychického kolapsu. Těšila jsem se na DmD. Jenže někdy 2. 4. jsem si uvědomila: „No jo! On už je vlastně duben… Hm… Tak to už nemá ani smysl začít drabble psát…“

Vždyť já už ani nemám sílu komunikovat s kamarády a kamarádkami přes internet… Můj mozek si někde vzal dovolenou a náhodně přeskakuje mezi tím, co potřebuje pro zachování alespoň částečného duševního zdraví a tím co MUSÍ zvládat.

Jenže to nestačí. Vím, že to nestačí. Je toho tolik co bych měla, nebo chtěla. A jestli dělám 5% tak to je ještě hodně. Měla bych zveřejnit výcuc z tabulky. Omlouvám se, nemám už ani sílu skládat k sobě screenshoty, aby dávaly smysl a mohla jsem se zde pochlubit. Možná zítra a připojím EDIT ke článku. V ukradených chvílích pracuji na další kapitole Alchymisty. Také mám rozepsanou jednu zbrusu novou jednorázovku z prostředí Aldormy. V revizích jsem se opět zasekla, ale zase se k nim vrátím. Teď mě drží Aegina… Kéž bych tam mohla být se svými hrdiny…

Ale když mi budete držet palce, tak bych mohla brzy zveřejnit další nápovědu k soutěži o e-book Nepoznané proroctví ;). A Možná… ale jen možná… Bych se mohla dokopat alespoň k Dračí bolesti. V těžké době by něco pro zasmání určitě neuškodilo 😉 .

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.