Vydala jsem knihu!

Tak jsem vydala knihu!
Na vyřčení této věty čekám od svých deseti let, kdy jsem si poprvé uvědomila, že chci být spisovatelkou.
Psala jsem a psala, vymýšlela jeden příběh za druhým, některé jsem dokončila, jiné zůstaly ležet ladem…
A nakonec jsem se dočkala!

Nepoznané proroctví spatřilo 23.10. 2017 světlo světa v podobě nejen e-knihy ale i brožovaného tištěného vydání. Pravda, u tištěné verze šlo primárně o limitovanou edici placenou autorem a následně kupujícími čtenáři, ale přesto! Svírat v rukou knihu a vědět, že jste jejím autorem, je pocit zcela nedostižný.

Psát věnování a podepisovat výtisky, to už byl zlatý hřeb dlouhého roku čekání a tvrdé práce spousty lidí, kteří mi pomáhali dojít kýženého cíle.

A nyní? Člověk by čekal, že budu spokojená, že si budu užívat toho slastného pocitu naplnění, který mi to přineslo. A ano, já si jej užívám. Ale zároveň jsem si uvědomila jinou věc. Že stále ještě nepíšu dostatečně dobře…

Ano, vydala jsem knihu, je to dobrý příběh, který miluji, stejně jako jeho hrdiny, kteří nyní smějí vyprávět svůj příběh desítkám a stovkám čtenářů… Ale když vidím jak píší jiní lidé, kterým se nepoštěstilo to co mě, cítím se jako bych zrazovala literaturu. Vím že mám stále před sebou dlouhý kus cesty a poustu práce a poroto musím psát dál a snažit se ze všech sil, aby mé další dílo, bylo ještě lepší!

Děkuji všem mým beta čtenářům, všem svým podporovatelům, a hlavně svým kritikům, díky nimž jsem se dokázala zlepšovat. Doufám, že nám tato spolupráce bude fungovat i nadále.

Děkuji,
Jackie Decker.

Doporučené z našeho blogu:

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Jackie Decker

Psaní je smysl mého života a nikomu nedovolím mi jej vzít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.